Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:46

| RSS
Головна | Наш флешмоб до Дня Соборності
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Наш флешмоб до Дня Соборності

 

    23 січня в нашому закладі відбувся флешмоб, присвячений Дню Соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

    Упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав.
У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності український народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.  Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба нашого народу за соборність своїх земель.

    Справжню єдність народу у боротьбі за незалежність продемонструвала світові Україна 21 січня 1990 року. Так, знаменним етапом піднесення духу свободи став "живий ланцюг" між Києвом та Львовом, коли 21 січня 1990 року тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки. Ось як описував ті події один із учасників: "Живий ланцюг справив на мене неповторне враження. Народ був у надзвичайному піднесенні, навкруги дзвеніли патріотичні пісні. Раз у раз лунали здравиці на честь українського народу. Над головами у височині витав дух свободи".

    День Соборності України почали відзначати на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України. Згідно з цим документом 22 січня - день, коли у 1919 році був проголошений Акт Злуки, встановлено Днем Соборності України.

    Відтоді кожний громадянин України може вільно сказати: «Я люблю Україну! Слава Україні! Героям Слава!»

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021