Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:42

| RSS
Головна | Відзначаємо день народження Назарія Яремчука
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо день народження Назарія Яремчука

 

    30 листопада вихованці нашого закладу зібрались у Світлиці дозвілля для того, щоб вшанувати пам'ять нашого земляка, народженого щедрою буковинською землею, легендарного українського співака Назарія Яремчука.

    Літературно-музичну композицію, присвячену дню народження співака підготувала разом з учнями старших класів вчитель музики Ярослава Михайлівна Федик.

    Тут всі присутні мали можливість переглянути відеоролики, присвячені біографії видатного співака, почути неповторний, проникливий, своєрідний, вишитий українською інтонацією голос Назарія Яремчука, який прожив так мало і так багато зробив для всіх, хто мав щастя притулитися до його пісні, його голосу, його великої душі.

    Тут прозвучали вірші, відомі пісні, які любив і співав Назарій, такі як «Червона рута», «Запорізькі козаки», «Лелека з України», «Невідома Україна», «Водограй», «Мамо, добра ти моя ненько, мамо, мамо, вишенька біленька», «Не жди мене…», «Родина, родина…». За виконання цих пісень в березні 1996 року Назарій Яремчук удостоєний нагороди з нагород: він став лауреатом премії ім. Т.Г.Шевченка, але вже посмертно.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     
 
     
    
     
 

 

 

     
     
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021