Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:30

| RSS
Головна | Видатні люди краю
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

        Видатні люди краю

 

       Під такою назвою в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулась заочна зустріч з видатними людьми нашого рідного краю. Метою зустрічі було ознайомлення учнів з життям і творчістю, з основними досягненнями видатних людей Буковини, розвиток зв’язного мовлення слабочуючих учнів, вдосконалення читацьких навичок, виховання поваги і шани до досягнень видатних людей краю та їхнього внеску в українську культуру.

 

   

    

Проведенню заходу передувала велика підготовча робота. Діти збирали інформацію про життєвий та творчий шлях видатних діячів мистецтва і культури Буковини, зокрема Володимира Івасюка, Назарія Яремчука, Івана Миколайчука, Дмитра Гнатюка, Андрія Шкургана, письменників та поетів Ірини Вільде, Марії Матіос, Андрія Кушніренка, Михайла Ткача та ін. Зібрану інформацію в усному та електронному вигляді вони доносили до своїх однокласників.

 

 
     
 

    

З великим натхненням учениця 8-го класу Поліна Федотова за допомогою жестів донесла до своїх однолітків пісню знаменитого композитора і співака Володимира Івасюка «Червона рута». Учениця 10-го класу Марія Угренюк причитала вірш про Т.Г.Шевченка, а учениця того  ж 10-го класу Ірина Тузик продекламувала вірш Ліни Костенко «Сама не літає»:

Живе на землі людина,

Сама не літає,

А крила має,

А крила має...

Вони, ті крила,

Не з пуху-пір’я,

А з правди, чистоти, довір’я.

    На завершення заходу його учасники переконалися, що кожна людина повинна мати крила і всім стали зрозумілими слова Володимира Івасюка про те, що «крило стає крилом під час польоту».


  

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021