Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:48

| RSS
Головна | Останній дзвоник
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comОстанній дзвоник

 

27 травня наша школа з нетерпінням чекала поважних гостей.

Веселий гомін школярів сповіщав про те, що от-от розпочнеться святкова лінійка, присвячена «Останньому дзвонику».

Ось і завершився ще один навчальний рік – рік напруженої та копіткої праці.

Цей рік був першим роком життя в шкільній родині для першокласників. Для учнів 5-го класу – особливим. Адже це було знайомство з новими друзями, з новими предметами, новими вчителями.

А для наших десятикласників 2010-2011 навчальний рік став основним, ... останнім у стінах шкільної оселі. Сьогодні вони вирушають у доросле, самостійне життя. Сумні погляди випускників кричали про те, що вони ще не готові розлучатися зі шкільними роками. Щирі сльози лились, коли до дітей звертались і директор школи – Торська Ганна Афанасіївна, і батьки, і гості, і ... їх перша вчителька – Процюк Світлана Олександрівна.

      

      

      

      

Свої слова подяки десятикласники втілили у виконанні жестових пісень «Куда уходит детство», «Последний звонок» та  чудового «Прощального вальсу».

Переможець травневого конкурсу на кращий учнівський твір «Школа майбутнього» Бор’янов Дмитро зачитав уривки зі своєї роботи.

Завершально-пам’ятним моментом святкової лінійки був випуск у небо голубів, які на своїх крилах понесли дитячі мрії до країни «Здійснення бажань».

       

      

«Любі наші школярі!

Бажаємо вам гарного відпочинку. Набирайтеся сил та наснаги. Радійте теплому літечку, розважайтеся з друзями, не забувайте допомагати рідним. Пам’ятайте, що 1-го вересня стіни рідної школи чекатимуть на вас.»

 

«А ви дорогі випускники!

Пронесіть через все життя Знання, Науку, Мудрість, Чуйність, Доброту. Трудіться, самостверджуйтесь, любіть, будьте гідними звання ЛЮДИНА.»

 

«На цьому наше свято закінчується!

Шановні педагоги, проведіть своїх вихованців на останній урок. Право першими вийти зі святкової лінійки надається нашим випускникам!»

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021