Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:38

| RSS
Головна | Є така країна - Україна!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Є така країна - Україна!

 

    На виконання плану роботи закладу на 2015/2016 н.р., листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від  27.08.2014 №01-31/168 «Про проведення виховних заходів та Уроків мужності» вихователем 9 класу Н.І Полюлях. було проведено урок мужності на тему: «Є така країна - Україна!».

    Захід проведено з метою поновлення знань учнів про  державу Україну, формування почуття патріотизму і національної свідомості, приналежності до України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави та українського народу, виховання поваги до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців, любові до рідного краю, розвитку мовлення та мислення дітей.

    Епіграфом уроку мужності стали слова сучасної пісні:

«Є на світі моя країна,

Найчарівніша, як перлина.

В моїм серці вона єдина.

Це - моя Україна».

    Завдяки презентації, діти та присутні на заході, мали можливість ще раз переконатися, яка чарівна, красива, неповторна  наша країна - Україна.

    України немає  без кожного з нас. « Україна — це не хтось і десь, Я — теж Україна.»

    Учасники заходу  були залучені до флешмобу про Україну: «Україна — це я! Україна — це ти! Україна — це ми! Україна — єдина!».

    В Україні є багато видатних українців, патріотів. Ось що про Україну сказала  поетеса Ліна Костенко: «А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.».

    Присутніх ознайомлено з паспортом  держави Україна: це держава у Східній Європі, площа якої  становить 603 628 км².

    У ході гри «Назви області України», діти пригадали адміністративно-територіальний устрій України.

    Україна сьогодні – незалежна держава, частина Європи, величезна територія з величезним населенням, яка межує з багатьма країнами світу. Діти назвали, які це країни.

    Учасники уроку мужності, використовуючи вірші, прислів’я, загадки  розповіли присутнім про державні та народні (тваринні та рослинні) символи України, видатних діячів культури, науки, спорту, які прославили Україну  далеко за її межами.

    Усьому світу відома сучасна історія України: революція гідності, пам'ять про Небесну сотню, операція АТО, де сьогодні мужні воїни захищають рідну українську землю.

    Далеко за межами України захоплюються українськими вишиванками, українським декоративно-орнаментальним народним малярством - петриківським розписом, літаком Ан-225 «Мрія» із найбільшою у світі вантажопідйомністю, найдовшим у світі духовим музичним  інструментом – трембітою,  тощо.

    Учасники заходу перевірили свої знання в ході вікторини знавців української культури.

    Зворушливим було виконання пісень гуртківцями «Жестової пісні» «Україна-мати» (учні 5-б класу), «Лелеки – моя  душа» (учениця 9 класу Федотова  Поліна) – керівник Ж.Тарнавський

    Завершено захід  піснею «Молитва за Україну».

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021