Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:40

| RSS
Головна | Звіт про роботу пришкільного табору
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЗвіт про роботу пришкільного табору


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 436 від 12.04.2013 «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році» та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА  423 від 25.04.2013 «Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів області влітку 2013 року», протягом двох тижнів у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» працював пришкільний оздоровчий табір «Веселка».

Організованими формами відпочинку було охоплено 60 дітей з особливими освітніми потребами. Виховний процес здійснювався відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я та з використанням різноманітних інноваційних форм роботи.

27 травня 2013 року відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Веселка». Робота табору розпочалась з виносу прапора України та виконання гімну нашої держави. Більш докладно цю подію висвітлено на сторінці нашого сайту «Відкриття пришкільного табору».

Вся діяльність оздоровчого табору проводилася у відповідності до затвердженого плану роботи. Згідно з режимом роботи табору, діти прокидалися у зазначений час, виконували всі ранкові процедури, починаючи з ранкової зарядки. Обов’язково весь персонал табору брав участь у табірній лінійці, де загони вітали один одного, начальник табору Л.М.Мельник повідомляла про план роботи на день.

Варто зазначити, що робота у таборі проводилася на високому рівні. Щодня учні школи відвідували визначні культурно-історичні місця нашого міста, були задіяні у різних гуртках, брали участь у різних видах спортивних змагань, були учасниками конкурсів, зустрічали гостей, малювали, розважались, а також не забували читати художню та періодичну літератури.

Так, 29 травня учасники табору відвідали парк ім. Т.Г.Шевченка, 30 травня здійснили похід на виставу цирку «Кобзов».

Напередодні Дня захисту дітей, 31 травня, в таборі відбувся святковий концерт. Після концерту спонсори нашого навчального закладу – працівники Державної служби охорони при УМВС в Чернівецькій області, вручили дітям з особливими освітніми потребами іграшки та цінні подарунки.1 червня, у Всесвітній День захисту дітей, вихованці нашого табору взяли активну участь у Всеукраїнському флешмобомі «Дитячої творчості» на тему «Ми всі рівні», що проводився чернівецьким відділенням  "Укрпошти"  до Дня захисту дітей (вул. Худякова,6, площа Поштампу).


 

Велике захоплення вихованців нашого табору викликала Акція, проведена міським Центром зайнятості: конкурс малюнків на асфальті та конкурс малюнків на папері з теми «Світ робітничих професій». Діти з великим ентузіазмом брали участь у цьому конкурсі. Найкращі художники відзначені грамотами та цінними призами. Жодна дитина не залишилась без заохочувального подарунка.         

Найулюбленіше заняття дітей табору – спортивні змагання: «Веселі старти», турнір з шахів тощо.


Відпочиваючи, старшокласники не забували дотримуватися норм моральної поведінки, загальнокультурних правил поводження в соціумі. Вчитель історії  М.М. Головач провела підсумкове заняття клубу старшокласників «Закон і ми». Учні з великою зацікавленістю взяли участь в обговоренні теми «Особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх».


 

Крім розваг та відпочинку діти знаходили час для розвивально-пізнавальний конкурсів. В інтелектуальному шоу «Найрозумніший» взяли участь команди ІІІ та ІV загонів.6 червня відбувся конкурс «Міс та містер табору», в якому взяли участь 15 учнів. Під час конкурсної програми діти мали змогу продемонструвати свою майстерність у декламуванні віршів, виконанні жестової пісні, пришиванні ґудзиків, малюванні.  Переможцями стали: Поліна Федотова – учениця 6 класу, Дарина Бойчук – учениця 1 класу, Михайло Шуманський – учень 8-А класу. Не залишилися осторонь і вихователі табору. Переможці дістали нагороди.

У день закриття табору «Веселка» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був  змістовним, цікавим, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями.

Педагоги школи бажають усім дітям теплого літа, нових вражень, міцного здоров’я.


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021