Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:42

| RSS
Головна | Атестаційний марафон
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Атестаційний марафон - 2015

 

    В КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» існує давня, усталена традиція – під час проходження чергової атестації ділитися своєю педагогічною майстерністю. Так, в цьому році, 11 березня в закладі відбулась презентація педагогічного досвіду вчителів та вихователів, що атестуються, – «Атестаційний марафон», ініціатором якого, як завжди, виступила директор школи Н.В.Ткачук, а виконавцями – як молоді, так і досвідчені педагоги.

    Атестація – це не тільки підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, а й новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності, свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості.

    Атестаційний марафон відбувався в декілька етапів. Спочатку всі учасники заповнили кришталеву вазу, що символізувала крихкі дитячі серця, квітами душі кожного вчителя, запалили вогник дитячої любові.

    Директор школи доповіла присутнім про результати вивчення адміністрацією закладу професійних якостей педагогів, що атестуються.

    Другий етап Атестаційного марафону мав назву «Учитель у вогнику дитячих очей». Тут присутні мали змогу переглянути відео фрагменти, на яких діти висловлювали своє ставлення до педагогів.

    На третьому етапі вчителі складали іспит, де вони в котрий раз перечитували досвідом прописані правила, любов’ю продиктовані закони і наукою викарбувані золоті істини педагогіки – науки для дітей і про дітей.

    Четвертий етап марафону мав назву «Перлини талантів», де кожен педагог міг розкрити секрет своєї творчості, свого успіху, розповісти про свої захоплення і уподобання. І тут всі присутні почули і вірші, і пісні, побачили вишивки, дізнались як про рецепти кулінарії так і про рецепти приготування гарного уроку, рецепти реформування освіти, школи, рецепти натхнення та гарного настрою, дізнались про непросту учительську долю, яка є барвистішою, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти – і сірий туман буденності, свіжий вітер змін і тягуче відчуття застою. Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег. Таким видався цей день – день проведення атестаційного марафону.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     

   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021