Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:45

| RSS
Головна | Засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

Засідання педагогічної ради

 

        26 березня 2014 року в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулось засідання педагогічної ради школи з проблеми: «Робота педагогів школи щодо формування ключових компетентностей професійного самовизначення старшокласників з особливими освітніми потребами». З доповіддю на вищевказану тему виступила заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Мельник.

        Інформацію про виконання рішення педради з проблеми «Стан організації навчально-виховного процесу в дошкільних групах. Підвищення якості досягнень учнів закладу – запорука їх успішної соціалізації» донесла до педагогів закладу виконуюча обов’язки директора школи Наталія Василівна Ткачук. Про заходи по контролю за відвідуванням учнями школи доповіла соціальний педагог Людмила Георгіївна Білик.


 

  
   
   

  
   
  
   
    

 

     Члени педагогічної ради обговорили такі питання:

  1. Виховання позитивного ставлення до різних видів трудової і профорієнтаційної діяльності, формування трудових умінь і навичок учнів початкової школи.
  2. Форми і методи роботи базового етапу професійної орієнтації старшокласників.
  3. Формування ціннісних орієнтацій, мотивації самопізнання, самооцінки з метою усвідомлення власної професійної спрямованості учнів 5 – 8 класів.
  4. Формування у випускників установки на власну активність у професійному самовизначенні, зіставлення власних можливостей та кон’юнктури ринку.

    В обговоренні вищевказаних питань взяли участь вихователь 2-го класу Марія Іванівна Стасюк, вчитель трудового навчання Наталія Борисівна Борлодян, класний керівник 8-го класу Світлана Михайлівна Ткачук, класний керівник 10-го класу Олена Лазарівна Семенова та інші педагоги закладу.
 


 

 


 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021