Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:54

| RSS
Головна | Перший дзвоник - 2012
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comПерший дзвоник - 2012


Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто,

В щасливу путь і добрий час.


      Сьогоднішньою сонячною суботою наша школа відкрила свої двері для всіх привітною, оновленою та квітучою. На шкільному подвір’ї зібрались діти, педагоги, батьки для того, щоб знову зустріти новий навчальний рік. Це справжнє свято – свято зустрічі з друзями, наставниками. Та найбільш хвилюючим це свято є для наших першокласників, тих, хто вперше ступив на поріг країни знань і з гордістю носитиме звання школяра.

      Первачків привітала їх перша вчителька Світлана Олександрівна Процюк.  Почесний гість нашого свята – заступник начальника ВДСО при УМВС України в Чернівецькій області Ірина Іллівна Івасюк та учні-старшокласники вручили їм пам’ятні подарунки.

      Перш ніж розпочати новий навчальний рік хочеться підвести підсумки, згадати досягнення минулого року. Директор школи Ганна Афанасіївна Торська нагородила подяками учнів, які протягом 2011 – 2012 навчального року брали участь у змаганнях, що проводив Чернівецький обласний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» з різних видів. В червні за підсумками всіх проведених турнірів 5-ро дітей нашого закладу були нагороджені поїздкою до міжнародного дитячого центру «Артек», де також відбулись змагання. Наші учні продемонстрували високу майстерність у турнірах з шахів та настільного тенісу.
      За чуйність, доброту та любов до наших вихованців подяка  була вручена керівнику гуртка «Творча майстерня Дивосвіт» Наталії Романівні Бойчук.

      Право дати перший дзвоник було надано учню 9-го класу Сергію Білану та першокласниці Богдані Крижанівській.

     Пролунав перший дзвінок і покликав всіх на перший урок на тему «Україна – це край, де варто жити», який для учнів початкової школи провела вчитель 2-го класу Ольга Дмитрівна Левицька, а для старшокласників – вчитель української мови та літератури Жанна Василівна Бойчук.


       

Настала зараз довгождана мить

 З якої почнемо своє навчання.

Покликав дзвоник, срібно продзвенів –

І ми підемо в класи без вагання!Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021