Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:48

| RSS
Головна | Засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЗасідання педагогічної ради 


Першого листопада 2012 року в школі відбулося засідання педагогічної ради з проблеми «Формування всебічно розвиненої, гармонійної особистості учнів з високим рівнем морального розвитку та соціального становлення».

З доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник. Були заслухані виступи класного керівника 9 класу О.Л.Семенової з питання «Роль особистісно-орієнтованого підходу до виховання учнів з особливими потребами по формуванню всебічно розвиненої, гармонійної особистості», вихователя Л.В.Ключевської «Становлення високоморальної особистості вихованців через учнівське самоврядування», класовода С.О.Процюк «Культивування у молодших школярів потреби до морально-духовного вдосконалення», вчителя української мови та літератури С.К.Холодницької «Організація особистісно-конструктивного спілкування, як важливої сфери морально-духовного вдосконалення старшокласників».
На педраді були розглянуті завдання, форми і методи особистісно-орієнтованого підходу до виховання учнів з особливими потребами та технології колективного творчого виховання. Педагогам була надана практична допомога по впровадженню інноваційних технологій виховання, використання в роботі педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського.

 


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021