Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:09

| RSS
Головна | Здійснюємо територіальне співробітництво країн Східного партнерства
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЗдійснюємо територіальне співробітництво країн Східного партнерства

   

Інструктор слухового кабінету КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа- інтернат №2» Ніна Григорівна Скубак взяла участь у семінарі, який відбувся в Чернівцях у рамках Програми підтримки територіального співробітництва країн Східного партнерства (ЕаРТС), що фінансується Європейським союзом та має на меті просування стійкого територіального (транскордонного) співробітництва між прикордонними регіонами країн-партнерів Східного партнерства для створення сприятливого середовища територіального співробітництва, розробки і реалізації транскордонних проектів, спільного вирішення проблем в прикордонних областях Молдови – України.

Пошук партнерів між учасниками семінару відбувався в таких галузях як культура, соціальна сфера, молодь, освіта, екологія, підприємництво, медицина. Нашими партнерами в галузі освіти стали представники Державного університету, музичного коледжу м. Кишинів (Молдова). З української сторони в створенні освітнього проекту, окрім нашого закладу, взяли участь представники обласної бібліотеки та філіалу Київського торгово-економічного інституту м. Чернівці.

Результатом семінару стала домовленість партнерів про підтримку транскордонних контактів в галузі освіти, обмін досвідом та організація спільних культурно-освітніх заходів.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021