Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:43

| RSS
Головна | Подарунки від Миколая
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

     Подарунки від Миколая

 

    Цьогоріч посланцями від Святого Миколая були наші часті гості, викладачі та студенти Буковинського медичного університету. Віра і любов до дітей, небайдужість, бажання творити добро привели їх до стін нашої школи. Так викладач кафедри іноземних мов Геннадій Віталійович Легкун зі своїми студентами подарували дітям дві чудові ляльки та фрукти вартістю 2000 грн., викладач кафедри стоматології Алла Анатоліївна Шостенко разом зі студентами подарували дівчаткам 4-го класу омріяну ляльку Бебі-борн вартістю 550 грн.

    Долучились до цієї благодійної акції викладач юридичного коледжу Одеської юридичної академії Людмила Орестівна Сірко разом зі студентами, учасники волонтерського руху Буковини, представники українських емігрантів у Сполучених Штатах Америки, члени місії милосердя «Єдина надія» на чолі з координатором служби допомоги Степаном Сільвестровичем Піцем. До місії долучились також прихожани ХВЄ «Вефіль».

    Цього святкового дня наші вихованці отримали не тільки подарунки та солодощі, а й теплі вітання, любов і ласку, а головне – віру в добро і свою захищеність. Вони були безмежно вдячні за увагу до себе про що свідчили їх сяючі очі та щирі усмішки.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021