Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:16

| RSS
Головна | Підвищуємо кваліфікацію
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

     

      Підвищуємо кваліфікацію


 

     16 травня в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат№2» відбувся захист курсових робіт учасників курсів підвищення кваліфікації педагогів закладу з сурдопедагогіки, які проводились викладачами ІППОЧО та науковцями лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки і психології АПН України та центру слухомовленнєвої реабілітації НВП «ВАБОС».

     Згідно з навчально-тематичним планом вчителі та вихователі закладу прослухали курс лекцій соціально-гуманітарного, психолого-педагогічного та фахового модулів, де вони ознайомились з напрямками  сучасної педагогіки, психології, мали можливість підвищити рівень володіння спеціальною методикою роботи з учнями зі зниженим слухом та школярами, яким проведено операції кохлеарної імплантації.  

   
   
   

 

     На практичних заняттях слухачі курсів мали можливість ознайомитись з сучасними методиками та приладами обстеження слухової функції, слуховими апаратами, кохлеарними імплантати, використанням ІКТ технологій в процесі слухомовленнєвої реабілітації.

     Високий рівень організації курсів, професіоналізм викладачів дозволив педагогам закладу успішно скласти іспити, захистити курсові роботи та творчі проекти.

     Лекцію про розвиток слуху та мовлення в процесі слухомовленнєвої реабілітації читає науковий співробітник лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки АПН України Віра Володимирівна Литвинова.

     Про психологію дитини з особливими потребами розповідає викладач ІППОЧО Діана Дермідонтівна Романовська.

     Про використання методів тілесно-зорієнтованої психотерапії у діяльності педагога доповідає викладач ІППОЧО Лілія Володимирівна Боярин.

     Огляд сучасних систем кохлеарної імплантації, інформацію про прилади для обстеження слуху, сучасні слухові апарати повітряного та кісткового проведення обговорюють на практичному занятті під керівництвом генерального директора НВП «ВАБОС» Володимира Олександровича Конюшняка.

Презентацію сучасних методик слухомовленнєвої реабілітації, підготовки дитини з порушенням слуху до навчання в загальноосвітньому навчальному закладі проводить науковий співробітник НВП «ВАБОС» Тетяна Володимирівнва Богданович.
 

   
   
   
   
   

     Особливо вразили курсантів досягнення сучасної сурдотехніки та успіхи в ранній діагностиці, слухопротезуванні та проведенні кохлеарної імплантації пацієнтів, які мають ураження слуху, що дає можливість вирішувати питання про інтегроване та інклюзивне навчання дітей з особливими потребами.

 

 


 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021