Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:32

| RSS
Головна | Миротворча акція
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

     Миротворча акція

 

     Сьогодні, другого жовтня, відбулась спільна благодійна акція колективу комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» та працівників Відділу Державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області «Допоможи українському солдату».

     Діти готувались до цієї акції заздалегідь: виготовляли поробки, малюнки на патріотичну тематику, писали листи учасникам АТО, підготували вірші, пісні про любов до рідної батьківщини та запросили в гості молодший та старший начальницький склад Відділу служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області під керівництвом начальника відділу – підполковника міліції Сергія Сергійовича Чеботаря, заступника начальника – керівника відділу роботи з персоналом, підполковника міліції Ірини Іллівни Івасюк та начальника центру технічної охорони – підполковника міліції Віталія Петровича Бураковського.

   
   
   

     І ось, коли до шкільної зали увійшли сильні, дужі чоловіки, дитячі серця переповнились хвилюванням і забились з подвійною силою. Надзвичайно урочисто і відповідально поставились діти до виконання Державного Гімну України. Віршами і піснями миру і спокою просили діти для своєї країни. До сліз зворушили присутніх у залі пісні «Даруй добро» та «Молитва», які виконали учениці 10-го класу.

   

     Під час проведення спільної акції було зібрано 3 тис. 200 грн., які завтра 3-го жовтня будуть передані у Чернівецький військовий госпіталь (в/ч А 1028) бійцям, пораненим в зоні АТО – Василю Михайловичу Головчаку та Ярославу Іллічу Верхоляку, які знаходяться у важкому стані і потребують хірургічного лікування.

   

     Кожна дитина бажає бачити біля себе батька і матір, бажає миру і щастя. Глибокою подякою і сподіванням на захист світились очі дітей. Навіть солодощі, які гості подарували вихованцям закладу діти теж побажали передати пораненим солдатам.

   
   

Захист дитинства у цілому світі

Це місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Хай війни стихають від сміху дитини,

Душа очищається, серце співа.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021