Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:45

| RSS
Головна | Знання основ безпеки
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЗнання основ безпеки життєво необхідні кожному!


Життя людини наповнене різноманітними подіями, які радісними, так і сумними. Нерідко небезпека закрадається в наше життя, коли ми навіть не підозрюємо про це. Тому кожен має знати, як правильно поводитись в екстремальних ситуаціях. Знання основ безпеки – життєво необхідні кожній людини щодня. Про це мають знати і наші діти.

Життя кожного учня нашого закладу змістовне і наповнене. Як під час уроків, так і в другій половині дня, під час організації дозвілля, педагоги прищеплюють вихованцям навики безпечної поведінки в різних екстремальних ситуаціях.

17 травня, напередодні літньої оздоровчої кампанії, в рамках тижня безпеки життєдіяльності Старшим інспектором держтехногенбезпепеки в Чернівецькій області Анатолієм Васильовичем Пістрюгою та помічником начальник територіального управління МНС в Чернівецькій області Сергієм Васильовичем Бабчуком проведено змістовні бесіди з демонстрацією відеоматеріалів щодо запобігання нещасним випадкам, практичні заняття по відпрацюванню навиків правильної поведінки в екстремальних ситуаціях (при пожежі, на воді, з вибухово-небезпечними речовинами), використанню засобів пожежогасіння (вуглекислотних та порошкових вогнегасників).


Наші учні змогли ще раз що знання основ безпеки – запорука щасливого життя.

 


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021