Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:54

| RSS
Головна | Миколая стрічаємо
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
Миколая стрічаємо


Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – очікуємо на зимові свята. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, оскільки, День Святого Миколая пов’язаний з подарунками, гарним настроєм. Кожен знає про особливу любов Святого Миколая до дітей. Адже діти - це найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують  уваги, лагідного ставлення.

Наші школярі комунального закладу з нетерпінням чекали цього свята, старанно навчалися, брали участь в роботі гуртків за інтересами, доводили свою працелюбність. Тому Святий Миколай завітав у школу-інтернат, запросив з собою багато гостей, меценатів,  людей з щирими та відкритими серцями, щоб підтримати в кожному вихованцеві віру в добро, людську щирість та взаємопідтримку.

Для гостей було організовано театралізовану концертну програму під час якої вихованці закладу продемонстрували свої успіхи в художній самодіяльності, особисті напрацювання  гуртківців в тематичній виставці «Миколая стрічаємо».

Учні нашої школи щиро вдячні гостям: начальнику управління цивільного захисту Чернівецької обласної державної адміністрації А.М. Дутці та працівникам ТУ МНС України в Чернівецькій області за подаровані іграшки та санчата на суму 2 тисячі гривень; депутату Чернівецької обласної ради О.І.Пуршазі, голові Чернівецької міської організації партії «Батьківщина» Ю.Г.Скорейко та депутатам Шевченківської районної ради за  іграшки на суму в 2 тисячі гривень; викладачам та студентам Буковинського державного медичного університету, які багато років поспіль відвідують в цей святковий день наш заклад, за подаровані настільні ігри для дітей  різних вікових категорій на суму 10 тисяч гривень; всім працівникам фірми «Болена» за солодкі подарунки на суму 5 тисяч гривень; товариству українських студентів католиків «Обнова» під керівництвом Романа Миколайовича Гаманюка за  театралізовану виставу про добрі справи Святого Миколая та солодкі дарунки на суму  3  тисячі гривень; групі творчої молоді  церкви «Християн баптистів, послідовників Ісуса Христа» на чолі з пастором Ю.М.Кушнірем, які  провели для учнів різних вікових категорій уроки доброти та подарували  цукерки та фрукти; повноєвангельській церкві «Шлях Перемоги» під керівництвом пастора Є.Ш.Фінгермана за організовану циркову виставу та грошовий подарунок на суму в півтора тисячі гривень.
Адміністрація та педагоги закладу висловлюють гостям велику подяку за щирість почуттів та гарне ставлення до наших вихованців. Адже людей, які приходять до шкільної оселі, наші учні вважають часточкою своєї шкільної родини. Під час спільних теплих, душевних зустрічей у дітей формуються такі важливі якості, як співчуття та доброзичливість.

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021