Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:10

| RSS
Головна | Семінар в Гура Гуморулуй
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Семінар в Гура Гуморулуй

 

Перший досвід транскордонного співробітництва Комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтерна №2» набув наприкінці вересня 2010 року, коли Ніна Григорівна Скубак, інструктор слухового кабінету нашого закладу, взяла участь у міжнародному семінарі «Соціальна і професійна інтеграція інституціоналізованої молоді», на якому вона виступила з доповіддю на тему «Формування соціальної компетентності та адаптація випускників школи».

Крім Н. Скубак з української сторони у семінарі взяли участь директор Чернівецької гімназії № 6 Іван Ігнат та директор спецшколи-інтернату № 1 Олена Савчук.

Семінар проходив у невеличкому румунському карпатському містечку Гура Гуморулуй поблизу Сучави, в якому, до речі, народилася українська письменниця Ольга Кобилянська.

В семінарі взяли участь не лише педагоги спеціальних шкіл сусідніх регіонів України і Румунії. На ньому також були присутні представники спеціальної освіти з Німеччини та Франції, які також брали участь у виступах і дебатах семінару.

Виступ Ніни Скубак колеги зустріли з особливою увагою, оскільки це був хіба що не перший їх досвід спілкування з представником спеціальної педагогіки України.

Семінар виявився по справжньому плідним, оскільки розширив кругозір спеціальних педагогів з обох сторін кордону в галузі засобів адаптації до сучасного ринку праці випускників спеціальних шкіл.

Переглянути Звіт про участь у семінарі >>

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

    

 

 
     
    
     

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021