Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:38

| RSS
Головна | Виховуємо доброту і милосердя
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Виховуємо доброту і милосердя


 

      28 травня в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» в рамках акції «Доброти і милосердя» проведено фестиваль дитячої творчості «Серце до серця», присвячений Всесвітньому дню захисту дітей.

      На фестиваль завітали регіональний керуючий групою відділень «Райфайзен банк Аваль» Володимир Євгенович Монзелевський, керуючий відділенням «Райфайзен банк Аваль» Роман Васильович Приймак та заступник начальника ВДСО при УМВС України в Чернівецькій області Ірина Іллівна Івасюк.

 

   

      Гості фестивалю продемонстрували небайдуже ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Вони відвідали класні та спальні приміщення закладу, поцікавились потребами школи з приводу щорічного ремонту та оздоблення приміщень з метою надання спонсорської допомоги там, де сприяють внутрішньому розвитку дитини, намагаються побачити, відкрити та розвивати індивідуальні таланти кожної особистості, сприяють самостійності у праці, поведінці, в побуті й намагаються максимально розкрити внутрішню красу, працюють над розвитком творчих здібностей кожної дитини з особливими освітніми потребами.

      Надзвичайне захоплення у гостей викликала виставка дитячих робіт, а саме персональна виставка робіт учениці 9-го класу Ірини Тузик, виконана у техніці «вишивка бісером» та роботи гуртківців 7-го класу, виконані у техніці «об’ємне орігамі».
 

   

      Завершився фестиваль концертом, на якому всі присутні побачили радісних, впевнених в собі, задоволених життям дітей. Вони, такі безпосередні та щирі, відкриті серцем і наділені вмінням любити дарували гостям тепло своїх дитячих сердець. Особливо зворушливими були у їх виконанні жестові пісні про доброту і милосердя, любов до рідної України. Це пісні «Червона калина», «Україна - вишиванка», «Лебеді материнства», «Молитва», «Шкільний вальс» та ін.
 

   


 

   


 

   


 

      Сльози на очах присутніх у залі говорили про те, що добро живе у серці кожного з нас і це так прекрасно і неповторно! Ми можемо творити добро своїми руками! Наші діти – майбутні творці добра на землі!

Захист дитинства у цілому світі

Це місія честі, любові, добра

Заради майбутнього треба нам жити

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Хай війни стихають від сміху дитини

Душа очищається, серце співа,

А розум підносить крізь будні людину,

Порядність всю землю нехай обійма.


 


 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021