Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:31

| RSS
Головна | СтопНасильство!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      #СтопНасильство!

 

    Зупинимо булінг разом! Під таким гаслом пройшла зустріч вихованців закладу з представниками Міністерства юстиції Ігорем Івановичем Думичем, інспектором ювенальної превенції сектору превенції Шевченківського ВП в Чернівецькій області, та Зоєю Василівною Федик, провідним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

    Вони розповіли про випадки вкрай неприємної свідомо агресивної поведінки однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском, яка називається булінгом. Такі випадки, нажаль, трапляються в інших навчальних закладах, про що ми дізнаємось з екранів телевізорів, Інтернету.

    Тут учні дізнались про те, що якщо вони стали жертвою або свідками булінгу чи домашнього насильства вони можуть в будь який час звернутись по безкоштовну допомогу в Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги за телефоном

0 800 213 103

    Або знайти інформацію на сайті центру

рravo.minijust.gov.ua

    Допомога надається в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Проект навчає громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення.

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021