Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:22

| RSS
Головна | Навчання з охорони праці
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comНавчання з охорони праці  


Перші робочі дні нового 2012 року, а саме 3, 4 та 5 січня працівники нашого закладу присвятили навчанню з охорони праці, де вони вивчали  основні положення Закону України «Про охорону праці», ЗУ «Про колективні договори», ЗУ «Про пожежну безпеку», основні документи, що регламентують роботу забезпечення пожежної безпеки, інструкції та інші нормативні акти, основні вимоги до них, порядок їх розроблення. Всього на проведення навчання було передбачено 22 години, 15 з яких були присвячені теоретичним заняттям, а 4 години – практичним.

Були також розглянуті питання безпеки дорожнього руху, радіаційної безпеки, вибухобезпеки та вибухозахисту, електробезпеки, гігієни навчання та праці, організаційно-технічні заходи щодо профілактики, попередження, локалізації та ліквідації наслідків техногенних аварій та катастроф, екологічні проблеми та їх вплив на здоров᾿я людини, охорона навколишнього середовища. Особливу зацікавленість слухачі курсів виявили до питань надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, про які розповіли і практично демонстрували працівники бригади МЧС.  

До проведення навчання були залучені висококваліфіковані спеціалісти, а саме інженер управління держтехногенбезпеки в Чернівецькій області Анатолій Васильович Пістрюга, начмед станції швидкої медичної допомоги Сергій Танасович Паушак, бригада невідкладної медичної допомоги підрозділу МЧС та вчитель-методист нашого закладу Іван Васильович Козмуляк.

Заняття завершились перевіркою знань слухачів курсів, здачею ними заліку.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021