Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:42

| RSS
Головна | Пам’ятаємо їхні імена
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

     Пам’ятаємо їхні імена

 

    Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки з метою героїко-патріотичного виховання, формування почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбувся урок мужності на тему «Пам’ятаємо їхні імена», який провела для учнів старших класів вихователь Марія Іванівна Вахніцька.

    На заході мова йшла про найдорожче серцю кожної людини – про Батьківщину. Діти пригадали прислів’я, вірші про Україну, продемонстрували знання державної символіки, намагалися з’ясувати, що означає Україна для кожного з нас. Незвично і тривожно звучали нові слова, що увірвались непроханими гостями у наш повсякденний словник: солдат, війна, АТО.

 

   

 

    Девізом заходу стали слова українського письменника Олександра Довженка: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Протягом всієї багатовікової історії нашої Батьківщини народ вище за все цінував вірність Вітчизні, мужність і відвагу героїв, які боролись за торжество добра і справедливості. Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять воїнів «Небесної сотні», воїнів – буковинців, що загинули під час протистояння на Сході України.

 

   
   

 

    Слова «Молитви за Україну» були звернені до її захисників, до мужніх і відважних солдат, які відстоюють нашу свободу та гідність, демонструють супротивнику нашу силу та міць, патріотичність та відданість своїй Батьківщині, своєму народові.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021