Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:43

| RSS
Головна | Подорож осіннього листочка
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Подорож осіннього листочка

 

    Вчитель-сурдопедагог Є.С.Бодруг, музичний керівник І.І.Нємцева та вихователь дошкільної групи Г.М.Маслей провели зі своїми вихованцями комплексно-бінарне заняття на тему «Подорож осіннього листочка». Тут діти мали можливість розширити свої знання про овочі та фрукти: де ростуть, чим корисні; вчились правильно називати їх та розрізняти, впізнавати на смак, закріплювати назви дерев, листочків, поглиблювати свої знання про осінні явища в природі (жовтіє та опадає листя, дозрівають овочі та фрукти).

    Вони також збагачували свій словниковий запас, утворювали від іменника прикметник, засвоювали запитання «ДЕ?» (на городі, у саду, на дереві), «ЯКИЙ?» (жовтий, кленовий, каштановий), «ЯКА?» (багата, красива, чарівна, золота), «ЩО РОБИТЬ?» (літає, кружляє, падає), розвивали уяву, мислення, вчились фантазувати, працювали над вимовою, наголосом, ритміко-інтонаційним забарвленням мовлення, розповідали вірші, відгадували загадки, відповідали на запитання, активізували словник словами (осінь, осінній, дерева, овочі, листя, фрукти, барвисте, кленове, дубове, золотаве, багата, щедра, чарівна, красива). В усьому цьому їм допомагала музика, музичний супровід заняття музичним керівником.

    Завершилося заняття виконанням колективного малюнку, в якому діти передали осінній листопад технікою малювання «флористика», де вони розвивали сприйняття кольору, уяву, старанність, задоволення, радість від результату колективної праці та любов до природи.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     

   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021