Чернівецька спеціальна школа №2 - Подорож осіннього листочка

Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 20.01.2017, 13:56

| RSS
Головна | Подорож осіннього листочка
Меню сайту

Авторизація

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Олександр Скубак,

продюсер, адміністратор

Ніна Скубак,

менеджер, ньюсмейкер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Подорож осіннього листочка

 

 

    Вчитель-сурдопедагог Є.С.Бодруг, музичний керівник І.І.Нємцева та вихователь дошкільної групи Г.М.Маслей провели зі своїми вихованцями комплексно-бінарне заняття на тему «Подорож осіннього листочка». Тут вони мали можливість розширити свої знання про овочі та фрукти: де ростуть, чим корисні; вчились правильно називати їх та розрізняти, впізнавати на смак, закріплювати назви дерев, листочків, поглиблювати свої знання про осінні явища в природі (жовтіє та опадає листя, дозрівають овочі та фрукти).

    Вони також збагачували свій словниковий запас, утворювали від іменника прикметник, засвоювали запитання «ДЕ?» (на городі, у саду, на дереві), «ЯКИЙ?» (жовтий, кленовий, каштановий), «ЯКА?» (багата, красива, чарівна, золота), «ЩО РОБИТЬ?» (літає, кружляє, падає), розвивали уяву, мислення, вчились фантазувати, працювали над вимовою, наголосом, ритміко-інтонаційним забарвленням мовлення, розповідали вірші, відгадували загадки, відповідали на запитання, активізували словник словами (осінь, осінній, дерева, овочі, листя, фрукти, барвисте, кленове, дубове, золотаве, багата, щедра, чарівна, красива). В усьому цьому їм допомагала музика, музичний супровід заняття музичним керівником.

    Завершилося заняття виконанням колективного малюнку, в якому діти передали осінній листопад технікою малювання «флористика», де вони розвивали сприйняття кольору, уяву, старанність, задоволення, радість від результату колективної праці та любов до природи.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     

   

 

Офіційні сайти

Відео блок
 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017