Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:37

| RSS
Головна | Свято останнього дзвоника
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

    Свято останнього дзвоника

 

    У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Це свято радісне і одночасно сумне. Радісне, бо закінчився ще один навчальний рік. Попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших випускників - дев'ятикласників.

    В нашій дружній шкільній родині здавна ведеться - свято Останнього дзвоника завжди багате на гостей,  які завжди багаті на теплі слова, добрі справи. Ось і сьогодні на нашому святі присутні поважні гості – директор Департаменту освіти і науки Оксана Михайлівна Палійчук, начальник Управління капітального будівництва Олександр Іванович Пуршага, представники Поліції охорони, обласного центру «Інваспорт», члени місії милосердя «Єдина надія», ХВЄ «Вефіль», батьки.

    Цього року наші учні відвідували музеї, концерти, зустрічали гостей з усієї України, мали нагоду вітати вірних друзів – це і студенти Буковинського медичного університету, і волонтери, і працівники Поліції охорони, і народні депутати, і просто небайдужі люди.

    Вся наша дружна шкільна родина щиро дякує всім людям, які завжди підтримують і допомагають нам. Низький вам уклін!

    Як мить пролетів цей рік навчання. Були успіхи, були й розчарування. Завершились великі перегони. Підсумок підводить директор школи Наталія Василівна Ткачук.

    Цього літа особливими будуть канікули для наших четвертокласників, адже з нового навчального року вони вже не повернуться до своїх перших вчительок. Промайнуть роки, але наші дорогі четвертокласники з глибокою вдячністю будуть згадувати своїх перших вчительок – вимогливих і по-материнські добрих Наталію Степанівну Король та Юлію Сергіївну Курик.

    Найбільш урочистий і радісний день сьогодні не тільки для випускників, але й для їхніх батьків. Адже вони пройшли з ними усі ці роки життя у школі. Від імені всіх батьків наших випускників слова подяки прозвучали від мами учениці 9-го класу Катерини Віталіївни Олес.

    З напутніми словами звернулась до випускників класний керівник Світлана Михайлівна Ткачук.

    Дорогі наші випускники! Бажаємо вам успіхів в житті! Де б ви не були, завжди пам'ятайте рідну школу, де вас навчали бути добрими і щирими, працьовитими і наполегливим, вчили вас любити рідну Україну, своїми знаннями і працею підносити її велич та культуру, прославляти рідний край. Щасливої вам дороги у самостійне життя!

 

    
     
 
     
    
     
    
   

 

 
     
    
     
    
     
     
 
     
    
     
    
   
     
 
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
   
   
 
 
    
     
 
     
    
     
    
   
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021