Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:03

| RSS
Головна | У майстерні Діда Мороза
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      У майстерні Діда Мороза

 

    Трудове навчання в початкових класах є першою сходинкою до вибору майбутньої професії.

    Тут відбувається формування і розвиток в межах вікових можливостей предметно-перетворювальної компетентності учнів, яка дає можливість їм самостійно вирішувати предметно-практичні та побутові задачі. Відбувається розвиток творчих здібностей, вмінь працювати в команді та навичок виконання операцій з ручних технік обробки матеріалів, що дуже важливо для дітей з особливими освітніми потребами.

    У результаті трудової діяльності в учнів формуються вміння та навички з обробки матеріалів, правильне уявлення про навколишню дійсність, розширюється загальний і політехнічний кругозір, виховується свідоме ставлення до праці. У молодшому шкільному віці предметна діяльність одночасно є і пізнавальною. А тому діяльність, яка передбачає обробку різних матеріалів, стає для дітей формою мислення, джерелом їх розумового розвитку.

    Як вміють і люблять працювати на уроках труда учні 2-го класу комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» ми побачили на відкритому занятті на тему «У майстерні Діда Мороза. Об'ємна декоративна сніжинка з паперу», який провела вчитель-методист Лідія Василівна Ксєннікова.

    Метою уроку було удосконалення навичок дітей працювати з папером, закріплювати вміння конструювати з паперу, розвивати вміння працювати з ножицями, розвивати дрібну моторику, акуратність, художній смак, виховувати працелюбність, терпіння, упевненість у своїх силах, тобто все те, що так нелегко дається дітям з особливими освітніми потребами.

    Майстерність педагога, чітке планування трудових дій, розгляд та аналіз технологічної картки «Сніжинка», присутність на уроці ігрових моментів, елементів казкотерапії, застосування мультимедійних засобів, презентацій, цікаві музичні рухавки допомогли учням впоратись із завданням. Результатом роботи учнів на уроці стало створення колективної композиції «Різдвяне віконце» та чудовий новорічний настрій.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021