Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:41

| RSS
Головна | Вивчаємо англійську мову
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Вивчаємо англійську мову

 

    Згідно з Указом Президента України П.О.Порошенка, 2016 рік проголошено Роком англійської мови в Україні з метою сприяння вивченню англійської мови громадянами України та інтеграції до освітнього, економічного та політичного європейського простору. Англійська мова є державною мовою в таких країнах як Сполучені Штати Америки, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Англія та багато інших. Тому вчитель англійської мови Вікторія Олександрівна Мельник організувала загальношкільний захід на тему: «Заочна подорож до Великої Британії», де вона познайомила старшокласників з країнами, що входять до складу Сполученого Королівства та їх столицями, населенням, цікавими фактами з життя королеви Єлизавети ІІ та її правлінням, найпопулярнішими місцями Лондона та професіями, які можна здобути з високим знанням англійської мови.

    Учні закладу дуже люблять здійснювати заочні подорожі спілкуючись англійською мовою. Такою, наприклад була подорож, яку здійснили учні 7-А класу разом з вчителькою В.О.Мельник до Країни Чудес. Через урок-подорож семикласники занурились у казкове англомовне середовище. Подорожуючи з дівчинкою Алісою до Країни Чудес діти повторили матеріал з тем «Годинник» та «Професії», практикувались у створенні діалогів, читанні текстів, аудіюванні звуків, слів та речень, закріплювали навички говоріння та письма, продемонстрували навички розуміння і виконання команд вчителя англійською мовою.

    На уроці англійської мови в 8-му класі на тему «Мій домашній улюбленець», який провела вчитель англійської мови Л.І.Дутчак, учні продемонстрували навички монологічного та діалогічного мовлення, розповідаючи про своїх домашніх улюбленців – котиків, собачок, ящірок, пташок, свинок, вужиків та інших тваринок, яких вони доглядають вдома.

    Кожен старшокласник нашого закладу знає, що якщо хочеш стати успішним та отримати професію, яка приносить не тільки задоволення, але й заробіток, то тобі знадобиться англійська мова. Чому саме ця мова? Тому що нею розмовляє близько 1 млрд населення на планеті Земля, що видно по кількості користувачів мережею Інтернет. Отож, good luck, дорогі старшокласники!

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021