Статистика |
Онлайн всього: 25 Гостей: 25 Користувачів: 0 |
|
Безпека життєдіяльності
В рамках Тижня Знань з основ безпеки життєдіяльності 10 листопада психологічною службою школи спільно зі студентами факультету практичної психології Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича був проведений тренінг з учнями 8-9 класів «Здоров’я – цінність життя».
Заняття мало за мету сприяти усвідомленню підлітками цінностей здоров’я та здорового способу життя як основи успішної самореалізації.
![](http://s017.radikal.ru/i432/1611/76/30630f5efac6.jpg)
|
|
|