Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:09

| RSS
Головна | Я у світі інформації
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Я у світі інформації

 

    Сьогодні неможливо уявити людину без телефону, комп'ютера, планшета та інтернету. Більшість вихованців нашого закладу мають телефони і активно ними користуються. Всі вони люблять грати в комп'ютерні ігри, спілкуватись з друзями в соціальних мережах. Але чи вміють вони користуватися Інтернетом безпечно і чи знають правила користування он-лайн мережею намагалась з'ясувати педагог-організатор Марина Юріївна Фалібога, яка в рамках місячника інформаційно-комунікаційної компетентності провела для учнів 5 – 12 класів інформаційно-комунікаційну годину «Моя он-лайн – безпека».

    Разом з педагогом за допомогою вправи «Коло ідей» діти з'ясували, що таке Інтернет та для чого ми його використовуємо. Вони встановили, що дехто з учнів навіть має ознаки Інтернет-залежності та скільки часу можна проводити за комп'ютером, щоб не потрапити в тенета Інтернет-павутиння. Діти дійшли висновку про те, що більш корисними для здоров'я є прогулянки на свіжому повітрі, активний відпочинок, рухливі ігри та живе спілкування з однолітками.

    Учні дізнались також про те, що в соціальних мережах є небезпека зустрічі із злочинцями, з рекламою тютюну, алкоголю, наркотиків, азартних ігор, сайтів для дорослих, закликів до поганої поведінки, насильства, шахрайством, є вірогідність підхопити комп'ютерні віруси – спам та багато інших небезпечних речей. Результатом таких зустрічей, як правило, є зламаний комп'ютер, пограбування банківських рахунків, квартир, навіть викрадення дітей.

    На завершення заходу діти засвоїли правила безпечного користування Інтернетом: ніколи не викладати в соціальні мережі свої персональні дані – номери телефонів, домашню адресу, коди, відомості про батьків та місце їхньої роботи, адресу школи, не знайомитись з невідомими людьми та ні в якому разі не йти з ними на побачення.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
 
  
     
  
     
  
     
 

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021