Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:02

| RSS
Головна | Сім чудес Чернівців
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Сім чудес Чернівців

 

    Чернівці – сучасне місто над Прутом з багатою культурно-історичною спадщиною. Різноманітна художня стилістика та висока майстерність виконання, вишукані пропорції та своєрідна краса характерні чернівецьким шедеврам архітектури та містобудівних комплексів. Кожного, хто загостить сюди, Буковина, неначе дівчина-красуня у веселковій гаптованій сорочці, зустріне добром і ласкою і поведе у глибину віків, у правічно слов'янську землю.

    Змінилися древні Чернівці. Поряд з новими житловими кварталами милують око м'які лінії старовинних будівель, черепичні дахи, пам'ятники архітектури і історії.

    Учні 1-го класу провели пошукову діяльність про музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Вони поділилися своїми враженнями від розмаїття форм і архітектурних стилів даної споруди. Серед семи чудес історичних будівель Чернівців культове місце посідає ансамбль Резиденції православних митрополитів Буковини, нині – центральні корпуси Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Цей шедевр зі статусом пам'ятки культури загальнонаціонального значення і є символом Чернівців. Про нього дізнавались та розповідали в своєму проекті учні 2-го класу.

    Наше місто багатонаціональне. В ньому проживають українці, росіяни, євреї, молдовани, вірмени… Про Вірменський храм поділилися враженнями учні 3-А класу. Вони ознайомили присутніх з його історичним минулим і сьогоденням.

    А про парк імені Тараса Григоровича Шевченка багато цікавого розповіли учні 3-Б класу. Окрім захоплюючої розповіді діти склали чудові вірші про прогулянку в ньому і оформили газету.

    Заплющуємо очі і опиняємось разом з учнями 4-го класу на старовинній чернівецькій вулиці Дмитра Сагайдачного біля Свято-Миколаївської церкви. Свої враження про неї дітки оформили у вигляді відеоролика.

    Сьомим чудом рідного міста є Ратуша. Багато нового і цікавого про неї розповіли учні 5-А класу. Навіть пісеньку гарну заспівали.

    Пам'ятайте! Поки ми пам'ятаємо історію свого народу, ми існуємо як нація. Від розуміння і любові кожного з нас залежатиме, яким буде майбутнє України!

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021