Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:42

| RSS
Головна | Вітаємо з ювілеєм мудрості!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Вітаємо з ювілеєм мудрості!

 

    22 вересня учні, їхні батьки, педагогічний колектив закладу вітали з 40-річним ювілеєм трудової діяльності свою колегу – Євгенію Степанівну Бодруг, яка після закінчення філологічного факультету Чернівецького державного університету у 1975 році розпочала роботу в нашій школі на посаді вихователя.

    У 1983 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету ім. М. Горького, працювала вчителем індивідуальної слухової роботи. В даний час – вчитель-дефектолог дошкільної групи, вчитель вищої категорії, має почесне звання «Старший вчитель». Є автором наукових робіт: «Зміст, форми і методи роботи з розвитку слухо-зоро-вібраційного сприймання усного мовлення та формування вимови на індивідуальних заняттях в школі для дітей зі зниженим слухом» та «Теоретичні основи та практичні аспекти співпраці сурдопедагога з батьками дітей із вадами слуху».

    Протягом сорока років своєї роботи з дітьми, які мають знижений слух, Євгенія Степанівна намагалась зігріти любов'ю дитячі серця, наповнити їх теплом і світлом, намагалась вирвати їх з полону непроглядної тиші, допомогти дітям стати повноцінними членами суспільства, навчити чути і розуміти мову, спілкуватись зі своїми однолітками. Випускники школи, їхні батьки з вдячністю згадують свою першу вчительку, яка стояла на витоках заснування закладу і виховала не одне покоління громадян України.

    Особливо зворушливим моментом вітання ювілярки став виступ її 90-річного батька, Степана Степановича Бодруга, який, незважаючи на свій поважний вік, прийшов підтримати свою доньку, висловити гордість за її успіхи у благородній справі - вихованні та навчанні підростаючого покоління. З його промови стало зрозумілим, звідки у його доньки таки відповідальність і наполегливість у роботі. Адже він сам, будучи ветераном Другої світової війни, пропрацював на заводі 40 років без жодного лікарняного листа.

    Вітаємо Вас, Євгеніє Степанівно! Бажаємо міцного здоров'я і подальших успіхів!

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021