Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:44

| RSS
Головна | День вчителя - 2013
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

День вчителя - 2013


Золота осінь дарує вчителям, дітям, батькам найдорожче, тихе і світле свято, яке повертає всіх у Країну Дитинства.

Присутніх у «Світлиці дозвілля» привітала зі святом керівник закладу – виконуюча обов’язки директора – Наталія Василівна Ткачук.

Цей святковий день був особливим і тому, що до закладу завітали люди, які багато років присвятили школі, випустили не одне покоління діточок, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Це Ніна Трохимівна Кох, Антоніна Миколаївна Солом’яна, Зоя Степанівна Лєбєдєва. Діти бурхливими оплесками зустріли гостей, яких вони ще довго будуть пам’ятати, адже їх вихованцями були не тільки батьки, але й бабусі і дідусі присутніх в залі учнів.

Вчитель – професія одночасно і масова, і унікальна. Адже всім відомо, що кожна людина не була б тим, ким вона є, якщо б вчительська виснажлива праця не відкрила двері у широкий та безмежний світ знань.

Тому в цей день учні від щирого серця дарували своїм вчителям пісні, віршовані композиції, танці.Після завершення концерту спілкування між колегами продовжилось у вузькому колі, де вчителі ділились спогадами про минулі роки, проведені у стінах школи, згадували початок своєї трудової діяльності, ті роки, коли доводилось організовувати навчання дітей-інвалідів у стінах старого занедбаного приміщення. А наразі відмітили, якою затишною, сучасною, ошатною є школа сьогодні. Були подивовані тим, що діти з обмеженими можливостями за короткий час від початку навчального року вивчили багато пісень, підготували яскраві танцювальні номери, віршовані композиції.

Відмітили також високий рівень професіоналізму педагогів та по-батьківському тепле піклування всіх працівників закладу щодо комфортного перебування дітей з особливими потребами у стінах школи.

Учителю! Ти наче нездоланність.

Крізь все проносиш іскру доброти,

Щоб засвітить у серденьку дитячім

Вогонь священний розуму й краси.

Учителю! Прекрасного ти гідний,

Бо вибрав у житті свою мету.

Від імені усіх скажу «СПАСИБІ»!

За вашу працю вчительську святу.


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021