Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 18:46

| RSS
Головна | Тиждень Музики
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Тиждень Музики

 

    1 жовтня – Міжнародний день музики. Його почали відзначати за рішенням ЮНЕСКО з 1975 року. Одним з ініціаторів свята був чи не найвизначніший композитор ХХ століття Дмитро Шостакович. Цей день святкується щорічно у всьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. Цього дня звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури. Тому з 26 по 30 вересня в нашому закладі проходив тиждень Музики під романтичним гаслом «Її величність Музика», який організувала молода вчитель Ярослава Михайлівна Федик. Проведенню тижня передувала велика підготовча робота. Старшокласники  провели пошукову роботу на тему «Музика і сучасність», випустили стінгазети «Стежками музики», «Цитати видатних людей про музику», підготували виставку малюнків на тему «Музика в малюнках».

    А далі їх чекали відвідування концерту солістів філармонії «Музична просвіта», зустріч з кращими студентами училища мистецтв ім. С.Воробкевича, які влаштували для вихованців нашого закладу чудовий концерт народних інструментів, перегляд фільму «Музей Леонтовича», виховна година «Музика в житті людини», виховний захід «Музична веселка».

    Свої знання, естетичні смаки та потяг до прекрасного мали можливість продемонструвати учні 8-А класу на відкритому уроці на тему «Відлуння епох у музичному мистецтві» та учні 2-го класу на відкритому уроці на тему «Корекційне виховання звукової культури мовлення з дітьми логопатами».

    На завершення тижня музики педагоги закладу отримали чудове привітання з Днем вчителя від театральної студії «Гердан».

    Міжнародний день музики – це свято, що знайшло палкий відгук у серцях наших вихованців. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності, художніх уподобань і, навіть, стану слуху. Музичне мистецтво може мати справді чудотворний вплив. Вчені виявили цікаві факти щодо «немузичних» можливостей музики. Музика може інколи замінити ліки. Вона настроює організм на здорову хвилю, знімає втому, заспокоює. А головне - музика бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного зв'язку між людьми.

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
    
     
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021