Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:47

| RSS
Головна | Конкурс фізхвилинок
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

Конкурс фізхвилинок

 

     Шкільний вік – період активного фізичного розвитку. Формуються основні можливості організму, вдосконалюються рухові вміння і навички, закладаються основи здоров’я та гармонійного фізичного розвитку.

     Діти більше, ніж дорослі відчувають потребу в рухах, і ця потреба має задовольнятись. Дослідження гігієністів, фізіологів і педагогів свідчать, що діти, які мало рухаються і мало бувають на свіжому повітрі, ростуть кволими, слабкими, вередливими. Малорухомість негативно позначається на розумовому розвитку, знижує опірність організму проти захворювань.

     Тому педагоги комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» працюють над організацією правильного фізичного виховання: проводять зі своїми вихованцями фізхвилинки як на уроках та позакласних заходах, так і під час прогулянок на подвір’ї школи, розвивають інтерес до занять фізичними вправами, розширюють уявлення про світ спорту.

 

  
   
  

 

  
   
  
   
    

 

     В нашому закладі регулярно проводиться конкурс фізхвилинок, де діти демонструють свої улюблені комплекси вправ, які відбуваються під музику або у віршованому супроводі, зі спортивним знаряддям або без нього. Фізичні вправи, безумовно, відповідають анатомо-фізіологічним і психологічним віковим особливостям дітей, тому виконуються ними залюбки. Діти отримують позитивні емоції та заряд енергії для того, щоб успішно завершити робочий тиждень.


 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021