Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:42

| RSS
Головна | В гостях у «Писанки»
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

В гостях у «Писанки»


Однією із складових особистістно–компетентністного розвитку дитини є музично-естетичне виховання. А якщо це дитина з вадами мовлення, слуху, аутичними чи психологічними проблемами, то використання музичних засобів навчання набуває особливого значення.

Саме цією методикою і керувались у своїй роботі вчителі школи з музично-ритмічних занять І.І.Немцева та молодий спеціаліст Я.М.Федик. Зокрема, Ярослава Михайлівна Федик запропонувала включити вихованців нашого закладу до відвідувачів музичного лекторію, який проводить для учнів шкіл міста Чернівецька обласна філармонія.

Вперше наші учні стали повноправними відвідувачами цього закладу нарівні із ровесниками масових шкіл.

Попередньо було узгоджено план заходів, а також проведена з учнями просвітницька робота щодо мети відвідин, правил поведінки в громадських місцях,  ознайомлено з програмою лекторію, збагачено словник з музичної тематики.

І от настала перша зустріч в Країні музики. В гості всіх запросив відомий в нашому краї дует «Писанка», Заслужені артисти України Іван Кавацюк та Оксана Савчук.

Пані Оксана  відразу звернула увагу на вихованців нашого закладу. Привітавши їх, закликала інших дітей бути співчутливими до ближнього. Оскільки в рамках шкільного проекту «Славетні буковинці» Заслужені артисти відвідали школу з концертною програмою «Духовність та милосердя в душах людських».

А далі почалася музична феєрія! Не тільки на сцені, а і в залі.

Дует «Писанка» чуйно та доброзичливо спілкувався з дітьми, організовував для них музичні ігри, розповідав про свої здобутки та про неоцінений скарб України - її народну музику.

Лунали цимбали Івана Кавацюка, неповторно артистична п. Оксана своїми піснями будила дитячі душі, сіяла в них бажання бути  однією українською родиною, любити свій край, українську музику, українську пісню.Наостанок вихованці нашого закладу заспівали присутнім пісню «Червона рута».

Тож нехай та рута цвіте незгасно пломеніючим цвітом в душах наших артистів, які створили таку гарну містерію для наших вихованців.

І хай продовжується подорож прекрасною країною – Країною Музики.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021