Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:25

| RSS
Головна | Тридцять років потому
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Тридцять років потому

 

    Нещодавно до нас завітали випускники 1986 року для того, щоб побачитись зі своїми наставниками і привітати їх з нагоди 30-річчя закінчення школи.

    Нажаль, виконати цю почесну місію змогли тільки четверо з випускників: Роман Паладійчук, Ярослав Крецул, Сергій Русу та Микола Павельчук. Решту учнів випуску 1986 року життя розкидало по всьому світу. Тамара Бройса з чоловіком проживає в Хорватії, Ірина Козьмик – у Херсоні, Ярослав Паламар – у Франції, Йосип Русин – у Києві. А один з випускників 1986 року Жан Тарнавський працює педагогом в нашій школі. Але головним є те, що всі вони стали самодостатніми людьми, працюють, мають родини. Багато з них мають вже дорослих, гарно вихованих дітей. Дві старші доньки Ярослава Крецула, син Сергія Русу закінчили університет з червоними дипломами. Декотрі з випускників мають навіть онуків.

    Надзвичайно приємним було те, що ці дорослі, вже випробувані життям чоловіки з вдячністю згадують своїх вчителів, їхні настанови, пам'ятають найдрібніші подробиці свого шкільного життя. Надзвичайне враження на гостей справило те, як змінилась школа за цей час, наскільки комфортнішими стали умови перебування дітей у закладі, наскільки затишною стали спальні, їдальня, коридори школи. Якою ошатною стала «Світлиця дозвілля». Наскільки оснащеними стали класи. Тут тепер є і комп'ютери і телевізори, яскрава сучасна наочність. Про такі умови навчання і проживання вони могли тільки мріяти в свій час.

    Дорогі випускники! Бажаємо вам подальших успіхів у вашому житті. Ми завжди будемо чекати на вас в стінах рідної школи.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021