Відзначаємо День Перемоги
7-го та 8-го травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулись заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі.
До цих заходів готувались заздалегідь. В закладі постійно проводились волонтерські акції, зустрічі з батьками учнів, які стали учасниками бойових дій на Сході України та волонтерами, відвідування військовослужбовців, які зазнали поранень та проходять реабілітацію у Чернівецькому військовому госпіталі. Діти брали активну участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому». В школі створено постійно діючу виставку книг та історичних документів: «Герої не вмирають», «Подвиг не має забуття», «Пишаємося подвигами Небесної сотні».
Всі ці події висвітлювались на сторінках шкільного сайту.
7-го травня вихователь М.І.Вахніцька провела урок мужності «Герої не вмирають», на якому відбулось обговорення ситуації, яка склалась в нашій Україні. Діти, присутні на заході, педагоги та батьки згадали та вшанували імена наших буковинських героїв, які віддали своє життя за наше світле майбутнє і попросили в Бога кращої долі для українського народу.
|
|
|
Ранок 8-го травня розпочався з урочистої лінійки «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» по завершенню якої вчитель історії Р.П.Фустій провела загальношкільний виховний захід, присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом». Відзначення цієї знаменної дати продовжилось по класах, де були проведені уроки патріотизму «Наша вулиця носить ім’я героя війни», «Війна у спогадах учасників бойових дій», «Імена фронтовиків на обеліску братської могили у моєму населеному пункті», бесіди на тему: «Волю не дають, а здобувають», виховні години «Мужність і відвага крізь покоління», «Про минуле серце пам’ять зберігає».
|
|
|
|
![](http://s58.radikal.ru/i162/1505/de/010ab13ed189.jpg) |
|
![](http://i047.radikal.ru/1505/d6/2de4ba03619b.jpg) |
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i424/1505/58/84aee755c23d.jpg) |
|
![](http://s016.radikal.ru/i337/1505/bf/10731c4fbd9d.jpg) |
|
|
|
![](http://s010.radikal.ru/i311/1505/72/2317e0e5276c.jpg) |
|
![](http://s017.radikal.ru/i403/1505/59/493e55774639.jpg) |
|
|
|
![](http://s020.radikal.ru/i702/1505/81/b52a768c6cd6.jpg) |
|
![](http://s04.radikal.ru/i177/1505/ef/cc7482daf418.jpg) |
|
|
|
![](http://i058.radikal.ru/1505/fe/345a873c540e.jpg) |
|
![](http://s018.radikal.ru/i521/1505/67/a03a31672009.jpg) |
|
|
|
Свої враження, своє почуття патріотизму, любов до України діти висловили флешмобом «Квітка пам’яті», до якого кожен виготовив і з гордістю почепив на груди червоний мак як офіційний символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.
|
|
|
|
![](http://s49.radikal.ru/i125/1505/f7/4d5c72922f31.jpg)
|