Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:26

| RSS
Головна | Відзначаємо День Перемоги
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо День Перемоги

 

 

    7-го та 8-го травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулись заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

    До цих заходів готувались заздалегідь. В закладі постійно проводились волонтерські акції, зустрічі з батьками учнів, які стали учасниками бойових дій на Сході України та волонтерами, відвідування військовослужбовців, які зазнали поранень та проходять реабілітацію у Чернівецькому військовому госпіталі. Діти брали  активну участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому». В школі створено постійно діючу виставку книг та історичних документів: «Герої не вмирають», «Подвиг не має забуття», «Пишаємося подвигами Небесної сотні».

    Всі ці події висвітлювались на сторінках шкільного сайту.

    7-го травня вихователь М.І.Вахніцька провела урок мужності «Герої не вмирають», на якому відбулось обговорення ситуації, яка склалась в нашій Україні. Діти, присутні на заході, педагоги та батьки згадали та вшанували імена наших буковинських героїв, які віддали своє життя за наше світле майбутнє і попросили в Бога кращої долі для українського народу.

  
     
 
     

    Ранок 8-го травня розпочався з урочистої лінійки «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» по завершенню якої вчитель історії Р.П.Фустій провела загальношкільний виховний захід, присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом». Відзначення цієї знаменної дати продовжилось по класах, де були проведені уроки патріотизму «Наша вулиця носить ім’я героя війни», «Війна у спогадах учасників бойових дій», «Імена фронтовиків на обеліску братської могили у моєму населеному пункті», бесіди на тему: «Волю не дають, а здобувають», виховні години «Мужність і відвага крізь покоління», «Про минуле серце пам’ять зберігає».

     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     

    Свої враження, своє почуття патріотизму, любов до України діти висловили флешмобом «Квітка пам’яті», до якого кожен виготовив і з гордістю почепив на груди червоний мак як офіційний символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

     
  
     
  
     
  
     
  
     
  

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021