Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:44

| RSS
Головна | Підвищення кваліфікації вихователів
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Підвищення кваліфікації вихователів

 

    21 березня на базі нашого закладу відбувся практикум слухачів курсів підвищення кваліфікації вихователів спеціальних шкіл-інтернатів ІППОЧО.

     З вітальним словом та презентацією роботи закладу виступила перед слухачами курсів директор школи Наталія Василівна Ткачук.

    Про національно-патріотичне виховання особистості дитини з особливими освітніми потребами, що проводиться з вихованцями закладу розповіла заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Мельник.

    Під час екскурсії по школі слухачі курсів мали можливість ознайомитись з навчальними та спальними кабінетами, сенсорною кімнатою, переглянути виставку дитячих робіт з національно-патріотичного виховання.

    Вихователь закладу Марія Іванівна Вахніцька провела з учнями 6-Б класу годину духовності на тему: «З чого починається людяність».

    Вечір пам'яті присвячений дню народження (21 березня) Володимира Івасюка «Пісня буде поміж» нас провела вихователь Я.М.Федик.

    Практикум слухачів курсів завершився обговоренням проведених занять та ознайомленням з презентацією жестових пісень у виконанні гуртківців сучасного мистецького жанру «Жестова пісня» під керівництвом Жана Тарнавського.

    Методист ІППОЧО Світлана Зінов'ївна Волошин відзначила високий рівень підготовки педагогів закладу до проведення практикуму, висловила подяку працівникам та вихованцям закладу за гостинний прийом учасників семінару.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021