Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:43

| RSS
Головна | Осіннє листя чарівне
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Осіннє листя чарівне

 

    Образотворче мистецтво, як мистецтво відображення сущого у вигляді різних образів, в початкових класах є першою сходинкою до формування і розвитку вміння відтворювати властивості реального світу: об'єм, колір, просторовість, матеріальну форму предмета, світлоповітряне середовище тощо.

    Саме в молодшій школі в межах вікових можливостей відбувається формування і розвиток творчих здібностей, вмінь та навичок роботи з фарбою, що дуже важливо для дітей з особливими освітніми потребами.

    При цьому естетичне виховання засобами образотворчого мистецтва покликане розвивати здатність глибоко розуміти зміст і форму художніх творів.

    На демонстраційному занятті на тему: «Ознайомлення з теплою групою кольорів. Осіннє листя чарівне», яке провела вчитель-методист Лідія Василівна Ксєннікова, ми побачили, як вміють і люблять працювати на уроках образотворчого мистецтва учні 2-го класу комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2».

    Метою уроку було удосконалювати навички дітей роботи з фарбою (гуаш, акварель), застосовувати палітру; вчити виконувати вправи на  утворення потрібного кольору змішуванням фарб; розширювати поняття про холодні і теплі кольори, ознайомитись з послідовними етапами малювання листя липи;  розвивати навички кольорового вирішення малюнка, користуючись тонами і відтінками;  виховувати любов до мистецтва, бережне ставлення до природи.

    Майстерність вчителя, чітке планування трудових дій, присутність на уроці ігрових моментів, застосування мультимедійних засобів, презентацій, цікаві музичні рухавки допомогли учням успішно впоратись із завданням.

 

Переглянути план уроку >>

Переглянути презентацію >>

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021