Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 18:42

| RSS
Головна | Відзначаємо День миру
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Відзначаємо День миру

 

    Двадцять п'ять років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру. Це день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він відзначається в Організації Об'єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматись про мир, але й зробити щось заради нього. Свято відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН.

    В Україні за ініціативи Організації Об'єднаних Націй Всесвітній День Миру відзначається 21 вересня. У 2002-му році Президент України підписав Указ, яким проголосив 21 вересня Національним днем миру.

    Представництво ООН в Україні в рамках святкування Міжнародного дня миру запропонувало провести освітні заходи, спрямовані на формування глибокого розуміння важливості миру.

    Такі заходи відбулися і в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2». Урок миру на тему «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» провела вчитель історії Марія Михайлівна Головач, де вона розповіла старшокласникам про військові конфлікти, які відбуваються у світі, про розруху, горе і страждання людей, що проживають на територіях військових конфліктів, наголосила на важливості поваги, безпеки та гідності кожного, хто змушений залишити свою домівку у пошуках кращого життя.

На завершення заходів до Всесвітнього дня миру учні старших класів взяли участь у флешмобі «Голуб Миру», створивши формацію у формі слова МИР.

 

     
 
     
  
     
  
     
ОК   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021