Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:29

| RSS
Головна | Обмін досвідом
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Обмін досвідом

 

    25 січня директор комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Н.В.Ткачук та інструктор слухового кабінету Н.Г.Скубак відвідали КЗО «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Сузір′я» ДОР», що у місті Кривий Ріг, Дніпропетровської області, з метою обміну досвідом. Тут їх з надзвичайною щирістю та теплотою зустріли педагоги, директор центру Л.М.Луценко, заступник директора В.Г.Назаренко, поділились досвідом з питань організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми з порушеннями слуху.

    Особливо приємною була зустріч з випускницею нашої школи Тетяною Зубенко, яка закінчила школу у Чернівцях у 1990 році і вже багато років працює вчителем фізкультури у Криворізькому центрі, де її люблять і поважають колеги та вихованці. Теплі вітання передала Тетяна всім педагогам, настанови яких вона пам′ятає та постійно згадує.

    Всі учасники зустрічі були сповнені позитиву та переконання у необхідності продовження дружніх творчих стосунків між педагогами та їх вихованцями.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021