Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:24

| RSS
Головна | Урок пам'яті
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Урок пам'яті

 

    Кожного року 29 вересня за рішенням Верховної Ради України в школах нашої держави проводяться уроки пам'яті. Це не тільки спогади про трагедії минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. В цьому році урок-реквієм – «Пам'ять заради майбутнього» в нашому закладі провела молода вчитель історії Родіка Петрівна Фустій. Метою заходу було розкрити суть трагедії Бабиного Яру, пояснити її вплив на долю людства, формування історичної пам'яті сучасників, викрити людиноненависницьку політику нацизму, формувати в учнів усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

    На екрані проектора випливали фото та відео-документи жахливих сторінок історії Другої Світової війни, лунали вірші, пісні, що оплакували безневинних жертв Бабиного Яру. Хвилиною мовчання вшанували присутні на заході безневинно розстріляних в Бабиному Яру жінок, дітей, людей похилого віку.

    Нині Бабиного Яру фактично немає, його зрівняли із землею. Тут проклали дороги й трасу, побудували житлові квартали, розвили парк. Лише верхів'я урочища Бабин Яр залишилось незабудованим – як свідчення трагедії світового масштабу, місце історичної пам'яті.

    Час може зарубцювати рани. Та він безсилий загасити нашу пам'ять.

   
   
   
   
   

   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021