Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:41

| RSS
Головна | Жовтневе засідання педради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Жовтневе засідання педради

 

29 жовтня відбулося засідання педагогічної ради нашого закладу. У зв’язку з карантинними заходами засідання відбувалося у режимі онлайн, з використанням платформи сервісу відео-конференцій Zoom. Порядок денний педагогічної ради: «Шляхи формування компетентностей особистісного розвитку вихованців. Пошук нових форм і методів позаурочної роботи через розвиток творчих здібностей школярів з особливими освітніми потребами».

Засідання педагогічної ради відкрила директор закладу Наталія Василівна Ткачук. З доповіддю на тему порядку денного виступила заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Мельник.

З інформацією з питання Проєкту створення реабілітаційного центру виступили вчитель-логопед Тетяна Дмитрівна Михальчук, інструктор слухового кабінету Ніна Григорівна Скубак та заступник директора з ВР Людмила Михайлівна Мельник.

В обговоренні порядку денного взяли участь вчителі та вихователі закладу. З питанням «Становлення особистісної зрілості та життєвої компетентності учнів початкової школи» виступила вихователька 3-Б класу Оксана Сергіївна Ткачук. Питання «Формування здоров’язберігаючих компетентностей через вибір здорового способу життя вихованців закладу» прозвучало у виступі вчительки біології Наталії Григорівни Марценюк. Темі «Гуманістичного підходу у застосуванні методів, що сприяють формуванню соціальних компетентностей старшокласників» присвятила свій виступ вихователька 8-Б класу Марина Юріївна Досяк. Увагу на «Використання техніки успішного спілкування, активного слухання по формуванню комунікативних компетентностей учнів з особливими освітніми потребами» звернула у своєму виступі вчителька української мови та літератури Ірина Іллівна Лунга.

Підсумувала виступи колег заступник директора з навчально-виховної роботи Родіка Петрівна Фустій. Вона також винесла на затвердження педагогічною радою Орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 рік.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    

 

    
     
 
     
 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021