Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:33

| RSS
Головна | Січневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Січневе засідання педагогічної ради

 

    Під час зимових канікул, 9 січня, в закладі відбулось засідання педагогічної ради школи з проблеми «Дидактико-методичне та матеріально-технічне забезпечення інноваційної діяльності учителів. Стан викладання української мови та літератури в 5-10 класах».

    З доповіддю «Про навчальні досягнення, динаміку навчальних досягнень учнів школи за І семестр 2019/2020 н.р. та стратегії оцінювання навчальних досягнень учнів з особливими освітніми потребами» виступили на педраді заступник директора з навчально-виховної роботи Р.П.Фустій та директор школи Н.В.Ткачук. Особливу увагу доповідачі приділили стратегіям оцінювання за Марією Пристінською. Директором школи було надано рекомендації щодо застосування стратегій оцінювання.

    Про дидактико-методичне забезпечення інноваційної діяльності учителів доповіли вихователь-методист Н.І.Полюлях та заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник

    Стан викладання української мови та літератури в 5 – 10 класах висвітлила у своєму виступі заступник директора з навчально-виховної роботи Р.П.Фустій.

    Про адаптацію учнів 1-го класу до навчання в умовах Нової української школи розповіли вчитель 1-го класу Н.Ю.Бачинська та психолог І.В.Мислюк.

    На педраді розглядались також питання про стан охорони праці та організацію роботи з безпеки життєдіяльності та питання про проходження педагогами курсової перепідготовки в 2020 р. Педагогам було надано рекомендації щодо застосування українських Інтернет-платформ EdEra, Prometeus, «Критичне мислення», «На урок», «Всеосвіта».

 

    
     
 
     
   
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
 
     
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021