Статистика |
Онлайн всього: 25 Гостей: 25 Користувачів: 0 |
|
Наша спортивна гордість
Всі педагоги, учні, особливо десятикласники нашого закладу надзвичайно пишаються тим, що їх колишня однокласниця Еліс Топчанюк, яка навесні виїхала на постійне місце проживання в США, продовжує представляти Україну на спортивній арені. В липні цього року вона зайняла друге призове місце на чемпіонаті світу з велокросу, що відбувався в Бельгії.
Дорога Еліс! Ми тебе любимо і пишаємося тобою! Бажаємо тобі найвищих досягнень в житті і в спорті!
![](http://s020.radikal.ru/i704/1411/b1/30fcd8013239.jpg)
|
|
|