Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:29

| RSS
Головна | Прощання зі школою - 2014
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
 

      Прощання зі школою - 2014
 

Травневий день зі світлими очима,

Вклоняючись, ступає на поріг.

Вже рік шкільний лишився за плечима,

І безліч літо простяга доріг.

     Ось і настало радісне і водночас сумне свято «Останнього дзвоника», який продзвенів для нас і констатував той факт, що завершився навчальний рік, діти здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів він і для наших десятикласників, і покликав їх у незвідану дорогу майбутнього.

     Вихованців закладу із закінченням навчального року привітали в.о. директора Наталія Василівна Ткачук та завідувач науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи інституту післядипломної освіти Чернівецької області Діана Доремідонтівна Романовська.

     В цей день, як ніколи, випускники відчули, що школа – це рідний дім, яка ніби притихла, щоб попрощатися з ними, вирядити їх у далеку дорогу, що називається дорослим життям. Вчителі, батьки пригадували ті миті, коли вперше їхні вихованці переступили поріг школи; як їх тендітних і несміливих привели сюди найрідніші люди – тато й мама. І мимоволі на очі навертались сльози.

 

   
   

 
 
   

Там десь за туманами

Той дивний і прекрасний час,

Коли ви з татами і мамами

Йшли до школи в перший клас.

Шкільні роки махнули вам рукою.

Махніть і ви, прощання час настав!

А час летить, а час пливе рікою,

І вам заміна в школі підроста.

     Учні початкової школи – нове підростаюче покоління, відповідно до традицій закладу вручили хлопцям пам’ятні подарунки.

     І ось пролунав особливий, останній в житті випускників шкільний дзвінок, що є межею між дитинством і тим іншим життям, яке починається за шкільним порогом.

    Прощання випускників зі школою продовжилось у «Світлиці дозвілля», де у сяйві квітів, святкового вбрання, фанфар, батьківських рушників на самостійну дорогу, добрих і щирих посмішок зібралися усією родиною наші старшокласники зі своїми батьками, вчителями, вихователями, нянечками, кухарями, з тими, хто протягом багатьох років любив, навчав і доглядав своїх вихованців.


 

 
     
 
     
 

 
   
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

 
 

 

 
 
     
 

     Попереду у випускників самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло 10 трепетних, неповторних літ! Тому не стримують світлих сліз прощання випускники, батьки, друзі, педагоги, які проводжають своїх вихованців у велике майбуття …

     Вчителі передали свої знання випускникам, вклали в кожного часточку свого серця, допомагали знайти своє місце в житті. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею! Хай доля буде прихильною до наших випускників!

 

.


  

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021