Математична естафета
Наприкінці третьої чверті в нашому закладі пройшла математична гра у формі естафети, в якій взяли участь учні 5-6-х класів. Її організувала і провела вчитель математики нашого закладу Світлана Михайлівна Ткачук.
Під час заходу учні здійснили подорож до країни знайомої і незнайомої, до країни, у якій панує творчий неспокій, кипить робота думки, інтелекту. І назва цій країні – Математика. Важко уявити життя людей без математики. Кажуть, що в одній країні організували конкурс на кращий твір «Як би люди жили без математики?», за який обіцяли премію. Але на конкурс не було подано жодної роботи. Навіть талановиті фантасти не могли уявити, як жити без математики. Адже математичні підрахунки потрібні всюди: в науці, техніці та в повсякденному житті.
Тому діти із захватом поглиблювали свої знання, набуті на уроках математики; продемонстрували любов до королеви наук, проявили кмітливість, творчу думку, вміння логічно мислити.
Боротьба за перемогу точилась між командою «Всевмійки», капітаном якої був Роберт Паладійчук та командою «Всезнайки», капітаном якої була Дарина Бойчук. Команди змагались під девізами: «Нехай розум переможе силу!» та «Один - за всіх, і всі - за одного!».
Далі на учасників естафети чекало 8 турів змагань та конкурсів «Щасливий випадок», конкурс «Художників», конкурс «Підказки», «Літературний» конкурс з вболівальниками, конкурс «Склади число», конкурси «Реставрація», «Полічи числа», «Чарівні сірнички», «Малюнки – головоломки».
Тут учасники переконались в тому, що
Якщо хочеш досягнути у житті своїм вершин,
Математику збагнути мусиш тонко до глибин.
Калькулятор і комп'ютер - хто сьогодні їх не зна?
Та над ними взяти гору може світла голова
Якщо хочеш бізнесменом після школи, друже, стать,
Аксіоми й теореми мусиш добре пам'ятать.
Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись.
Бо чого навчишся в школі, знадобиться ще колись.
І навіть ті учні, яким математика досі здавалась нудною та нецікавою наукою переконалися, що вона весела та захоплююча.
Одна з команд отримала звання «Кращих математиків», а інша – «Найкращих математиків». Задоволені були усі!