Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:12

| RSS
Головна | На педраду завітала коляда
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

     

      На педраду завітала коляда

 

    9 січня 2015 року в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулося засідання педагогічної ради з проблеми «Стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів школи з української мови та літератури».

    Члени педагогічної ради заслухали інформацію про виконання засідання попередньої педагогічної ради з проблеми «Правова освіта та виховання як головний фактор соціалізації дитини з особливими освітніми потребами» та інформацію заступника директора школи з навчально-виховної роботи О.Р.Бондаренко «Про якість навчальних досягнень школярів за І семестр 2014/2015 навчального року, а також доповідь «Стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів школи з української мови та літератури. Ефективність роботи педагогів закладу у формуванні мовленнєвої компетентності учнів з психофізичними порушеннями».

    Інструктор слухового кабінету Н.Г.Скубак висвітлила питання про забезпечення педагогами мовленнєвої практики учнів на уроках та в позаурочний час.

    Про сформованість в учнів вміння користуватися мовними засобами в усіх видах мовленнєвої діяльності, навичок читання та усвідомлення змісту прочитаного, інтересу до художньої літератури і системного читання доповіла у своєму виступі вчитель української мови та літератури Ж.В.Бойчук.

    Інформацію про напрями та зміст корекційно-розвиткової роботи на уроках української мови та літератури з учнями з психофізичними порушеннями довела до присутніх вчитель-дефектолог О.В.Шалєєва.

    Про застосування педагогами інноваційних педагогічних технологій (інформаційно-комунікативних, мультимедійних) під час проведення уроків та позакласних заходів. Рекомендації педагогам щодо застосування мультимедійних технологій під час здійснення кожного етапу уроку в початковій школі розповіла у своєму виступі вчитель початкових класів Ю.С.Курик.

    Психолог закладу І.В.Мислюк доповіла про результати дослідження рівня читацьких навичок учнів з психофізичними вадами.

 

   
   
   
   

     

    Приємний сюрприз підготували для учасників засідання педагогічної ради школи члени молодіжної організації «Обнова», які завітали до них з колядою.

 

   

    

 


 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021