Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 18:50

| RSS
Головна | Відзначаємо 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comВідзначаємо 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка


Перший тиждень весни у нашому закладі розпочався заходами щодо відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Підготовка до святкування цієї знаменної для кожного українця дати почалась заздалегідь. Діти підготувались до конкурсу малюнків, поробок з відповідної тематики, пройшли відбірковий тур конкурсу на кращу декламацію віршів Кобзаря.

В усіх класах відбулась година спілкування на тему: «Солов’їна, барвінкова – українська рідна мова Кобзаря».

Вчитель української мови та літератури Ж.В.Бойчук провела демонстраційний урок-психологічне дослідження з елементами дискусії по творчості Т.Г.Шевченка, на якому учні 10-го класу дослідили особливості тематики жіночої долі у творчості Т.Г.Шевченка, вивчали ідейно-художній зміст творів «Катерина» та «Наймичка», характеризували в порівнянні героїнь поем, розвивали вміння вести психологічне дослідження та дискутувати.

В цей же день в рамках святкування 200-х річчя з дня народження Т.Г.Шевченка відбувся захист спільного проекту учнів 5-А, 5-Б та 7-го класів на тему «Відомий і невідомий Кобзар». Керівник проекту вчитель української мови та літератури С.К.Холодницька. Проведенню заходу передувала велика підготовча робота. Кожен учасник проекту підготував реферат з такої тематики: «Біографія Т.Г.Шевченка», «Дитячі роки Т.Г.Шевченка», «Творчість Великого Кобзаря», «Шевченко – художник», «Пам’ятники Т.Г.Шевченку», «Автопортрети Т.Г.Шевченка».Учні 7-го класу презентували свої дослідження життєво-творчого шляху Великого Кобзаря.

В конкурсі читців взяли участь кращі читці з 2-го по 10-й клас.

Учні 5-А класу виконали пісню «Учитеся, брати мої» на слова Т.Г.Шевченка у супроводі бандури під керівництвом вчителя музики Я.М.Федик.

Відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» завершилось проведенням інтелектуальної гри «Найрозумніший», під час якої діти продемонстрували свої знання, що були здобуті та засвоєні протягом навчання в школі та проведення заходів по дослідженню життєвого і творчого шляху Великого Кобзаря.

Учасники гри були поділені на дві команди «Кобзариків» та «Тарасиків». До кожної з команд входило по одному учню з 5-го по 10-й клас.

Інтелектуальна гра «Найрозумніший» складалась з ІV турів, кожний з яких складався з 10-ти запитань.  Перший тур був загальний тестовий. Запитання другого туру стосувались життєвого шляху письменника, третього – творчого шляху Великого Кобзаря. Четвертий тур був присвячений значенню постаті Т.Г.Шевченка.Журі визначило переможця інтелектуальної гри, яким виявилась команда «Кобзариків». Найактивніші гравці  учень 5-А класу Возницький Дмитро та учениця 10-го класу Філіпчук Сніжана були нагороджені грамотами.

На завершення організатори гри педагоги Т.В.Лушпай та С.К.Холодницька приготували сюрприз – присутні в залі вболівальники та гравці прослухали в режимі Оn-lain у виконанні 300 музикантів Всесвітньої капели бандуристів пісню «Думи мої, думи мої …»Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021