Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:22

| RSS
Головна | У нас в гостях – директор Департаменту освіти
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      У нас в гостях – директор Департаменту освіти

 

    12 вересня наш навчальний заклад відвідала Оксана Палічук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. Передусім Оксану Михайлівну цікавило, як організовано новий освітній простір в контексті початку роботи Нової української школи, у тому числі і в закладах спеціальної освіти.

    Як зазначає Оксана Михайлівна, відбувається впевнена реалізація концепції Нової української школи у всіх закладах загальної середньої освіти Буковини, у тому числі і у спеціальних школах, де навчаються дітки з особливими освітніми потребами. Модернізоване освітнє середовище Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи №2 допомагає ефективно реалізовувати новий Державний стандарт початкової освіти. За кошти обласного бюджету зроблений ремонт класних приміщень для першокласників, коридорів, рекреацій. Креативний дизайн освітнього простору та створені навчально-пізнавальні і відпочинкові осередки забезпечують його затишок, комфорт і багатофункціональність.

    Наша гостя була приємно вражена наповненням навчального середовища класних кімнат, сучасним професійним обладнанням робочих місць вчителів: персональними комп’ютерами, фабриками друку, ламінаторами. Для здійснення корекційної роботи придбано відповідне програмне забезпечення – «Світ звуків», «Видима мова» тощо.

    Для приміщень перших класів закуплені нові одномісні парти, з регульованими кутами нахилу стільниці, які є надзвичайно функціональними – дозволяють працювати у звичайному режимі, а також використовуватися у якості мольбертів. Закуплені найсучасніші планшети моделі ASUS ZenPad 10, які допоможуть нашим першочкам в оволодіванні початковим інформаційно-комунікаційним вмінням.

    Сподобалася Оксані Михайлівні і наша сенсорна кімната з найновішим технічним обладнанням – сенсорною підлогою з відповідним програмним контентом, надзвичайно функціональною, що допомагає учителю легко змінювати види діяльності учнів, здійснювати індивідуальний, діяльнісний, компетентнісний підходи.

      Як кажуть у народі, краще один раз побачити. Отже запрошуємо вас переглянути відео, яке було відзнято під час візиту директора Департаменті до нашої школи:

 

      Переглянути відео >>

 

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021