Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 25.04.2017, 22:30

| RSS
Головна | Від’їзд до Німеччини
Меню сайту

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comВід'їзд до Німеччини 


5 листопада педагоги нашого закладу Н.В.Ткачук, Є.С.Бодруг, Л.І.Проц, А.О.Фукс та учні Сергій Бойчук і Максим Марянчук виїжджають до м. Аугзбург, округ Швабія,  Німеччина, де проходитимуть стажування.

Впродовж п’яти років наша школа співпрацює з Аугзбурзьким центром підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху. Так, у 2007 році педагоги Чернівецької спецшколи проходили двотижневе стажування при Аугзбурзькому центрі. В 2010 році директор цього центру Міхаель Паземанн відвідав Чернівецьку спецшколу-інтернат №2. Було започатковано спільний міждержавний учнівський проект «Євроквест», в рамках якого учні Буковини знайомляться з історією, національними традиціями та культурою Баварського краю, а німецькі школярі - з творчими напрацюваннями буковинських митців.

Постійний обмін методичними напрацюваннями між педагогами, як в режимі онлайн так і під час спільних зустрічей, міждержавні вчительські та учнівські проекти дають позитивні результати в плані  вдосконалення методики продуктивного навчання школярів з вадами слуху, формуванні конкурентоспроможного компетентного випускника, який в майбутньому зможе реалізувати набутий досвід, адаптуватися  в суспільстві.


З 6 по 13 листопада наші педагоги  матимуть можливість обмінятися особистими досягненнями в плані навчання і виховання дітей з вадами слуху, провести консультації та практикуми, відвідати уроки та виховні заняття  педагогів Аугзбурзького центру.

Маємо надію, що школярам також буде приємно поспілкуватися, взяти участь у спільних дитячих іграх та турнірах, адже в  складі групи  найкращі школярі Максим Мар’янчук та Сергій Бойчук. Діти, які всупереч своїм фізичним вадам мають досить високі досягнення в спорті, навчанні, художній самодіяльності. Так, Сергій Бойчук є абсолютним чемпіоном України серед дітей з вадами слуху з вільної та грекоримської боротьби. В номінації «Сильні духом» визнаний кращим спортсменом Буковини 2011 року.

Продовження співпраці між навчальними закладами для дітей з особливим освітніми потребами Буковини та Баварії дасть можливість завершити напрацювання в міждержавному проекті «Євроквест» та спрогнозувати подальшу спільну діяльність.

Весь колектив школи щиро бажає нашим педагогам та учням успішної поїздки, знайомства з новими друзями, відвідати історичні місця в Аугзбурзі та інших містах Німеччини.

 


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017