Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:22

| RSS
Головна | Відзначаємо Міжнародний День інваліда
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо Міжнародний День інваліда

 

    В цей день вихованці комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №2» намагаються довести, що діти з особливими освітніми потребами, люди з обмеженими фізичними можливостями можуть все – співати, танцювати, декламувати вірші, а головне – палко любити свою Батьківщину.

    В цьому вони намагались також переконати поважних гостей, що завітали до них на свято – директора департаменту освіти і науки Чернівецької області Оксану Михайлівну Палійчук, депутата Чернівецької обласної ради Олександра Івановича Пуршагу, начальника ВДСО при УМВС в Чернівецькій області Сергія Сергійовича Чеботаря та начальника сектору кадрового забезпечення Ірину Іллівну Івасюк, а також Єфима Шиковича Фігермана з дружиною Зоєю Михайлівною – пастором церкви «Шлях перемоги». Гості, як завжди, прийшли не з порожніми руками, а з подарунками. Ці люди протягом років обігрівають нас своїм теплом і турботою. В нелегкі для країни часи допомагають нам словом і ділом, за що їм велика подяка і шана!

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    

 

    Вихованці закладу, в свою чергу, запевнили гостей в своїй активній життєвій позиції – жити, керуючись добром, любов’ю та веселим настроєм. Вони розповідали про досягнення в спорті, про успіхи випускників в подальшому навчанні, демонстрували свої здібності, вміння і мистецькі таланти.

 

   
   
   
   
   
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    В своєму заключному вітальному слові директор закладу Наталія Василівна Ткачук підкреслила, що третього грудня у кожному куточку планети вшановують людей з особливими потребами. В нашому закладі традиційно розпочинається фестиваль юних талантів «Зорепад надій». В цьому році він відбувається в рамках проекту «Об’єднавшись, – зможемо більше», який організувало Всеукраїнське громадське суспільно-політичне об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». І саме любов до дітей України подарує їй відродження, врятує світ, розтопить лід, зігріє серця.

 

    
     
 
     
    
     
    

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021